kapat× Destek 0216 575 32 15
Country Mutfak Dolapları Modelleri-Çapraz köşe dönüşlü beyaz kantri mutfak dolabı

Kantri Tarzı Mutfaklar,Çapraz köşe dönüşlü beyaz kantri mutfak dolabı

Son yılların mutfak modası olan,kantri mutfağın İstanbul'daki adresi Feza Mutfak'ta. Hayalinizdeki mutfağa kolayca sahip olabilirsiniz.Hayalinizdeki mutfakları size özel tasarımlarla en ekonomik şartlarda üretiyoruz.

Kantri Mutfak Dolap Özellikleri

Country mutfak modelleri,iki çeşit malzemeden yapılmaktadır.En başlıca ve yaygın olanı mdf üzeri lake boyalı kantri tarzı mutfak dolaplarıdır.Bu modelde,ham mdf kapak modeline göre CNC makinalarda işlenerek,istenilen şekil verildikten sonra,müşteri isteğine göre mat veya parlak lake boya atılmaktadır.Genellikle kantri mutfak modellerinde mat lake boya kullanılmaktadır. Renk tonu istenilen şekilde ayarlanmaktadır.En çok tercih edilen renkler Arasında beyaz,krem,turkuaz mavi ve yeşil renkleri gelmektedir. Diğer ikinci malzeme seçeneği ise membran kapaklı kantri mutfak dolaplarıdır. Membran kapakta da tıpkı lake gibi kapak yüzeyine istenildiği gibi şekil ve desen verilmektedir.Görüntü olarak hemen hemen aynı görüntüyü yakalamak mümkündür.Bu malzemede yine membranın ham mdf nin üzerine press makinasında vakum teknolojisiyle basılarak elde edilir.Kapak kenarları gövde ile yekpare eksiz olarak presslenir.Kenarlarda herhangi bik ek yoktur. Fiyat olarak lakeden daha ekonomiktir.

Kantri mutfak dolabı gövde malzemeleri

Kantri mutfaklarda dolap gövdeleri de yine bir kaç çeşit malzemeden yapılmaktadır.Bunları şöyle sıralayabiliriz.Suntalam,Mdflam ve Lake boyalı dolap gövdeleri,Dolap gövdelerini tamamen bütçenize göre seçebilirsiniz.Bunlardan fiyat olarak en uygun olanı suntalam gövdedir.Membran kapaklı dolaplar da kullanabilirsiniz.Bir diğeri MDFlamdır. Bu malzeme dolap gövdelerinde genellikle en yaygın kullanılan malzemedir.Suya,neme ve rutubete karşı dayanıklı bir malzemedir.Bir çok renk seçeneği vardır.Mat veya parlak olarak tercih edilebilir.Kantri mutfağımızda kullanabileceğimiz diğer bir malzeme ise Mdf üstü lake boyalı dolap gövdeleridir. Mat veya parlak olarak boyanabilir. Bu seçenek özellikle dolap kapaklarında da lake tercih edenler için ideal bir secimdir.