2019 Model modern ray dolap modelleri Feza Mutfak'ta.!

Ray dolabın İstanbul'daki merkezi Feza Mutfağa hoş geldiniz.!

İstanbul'da raydolap mı yaptıracak sınız? O halde tam aradığınız yerdesiniz. Biz, Feza Mutfak firması olarak İstanbul'da tüm semtlere özel ölçüye göre ray dolap imalatı yaparak evinize kuruyoruz.Feza Mutfak'ta tam hayallerinizdeki gibi bir ray dolabı istediğiniz şekilde yaptırmanın mutluluğunu yaşayın.Hiç bir renk ve model kısıtlaması olmadan hayalinizdeki dolabı birlikte tasarlıyoruz.Bize siparişini vermiş olduğunuz ray dolabınız, size tam söz verildiği günde evinize gelir.Feza Mutfak olarak üzerinde en çok hassasiyet gösterdiğimiz konu.! Müşterilerimize söz verilen zamanda malını teslim etmektir.

Raydolapta Kulanılan Malzemeler

Raydolap iç gövde kısmına iki türlü malzeme kullanılmaktadır.Suntalam veya MDFlam kullanılır.Renk seçenekleri oldukça boldur.Mat ve parlak olarak düz ve ahşap desenli renkleri mevcuttur.Hem dolap gövdesinde hemde kapaklarda kullanılabilir.Bu malzemelerin kalınlıkları 18 mm dir.Dolap arkalıklarına suntalam dolapta 8 mm suntalam.MDFlam dolapta ise 6 mm mdf arkalık kullanılır.Dolap derinlikleri özel bir ölçü istenmediği takdirde standard 63 cm olarak yapılmaktadır.

Kapaklarda Kullanılan Malzemeler

Ray dolabınızın kapaklarında çeşitli altarnatif malzemeler kullanabilirsiniz.Bunları şöyle sıralayabiliriz.1- Suntalam veya MDFlam kapak, mat ve parlak yüzey seçenekleri mevcuttur.Düz pastel renkleri ve ahşap desenli renkleri mevcuttur.2-High Gloss veya GlossMax kullanabilirsiniz.Sadece parlak yüzeyi vardır ahşap desenli ve düz beyaz,siyah,kırmızı,yeşil,turuncu,antrasit gibi renkleri mevcuttur.3-Acrylic kapak, Akrilik kapak yüzeyi son derece parlak cam gibi bir görüntüye sahiptir.Dolaplarınıza modern bir hava katmaktadır.