Country Mutfak Dolapları Modelleri-Beyaz renkli mat lake boyalı kantri mutfak dolabı

Country Mutfak Dolapları Modelleri: Tüm zamanların en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleri olan country mutfak modelleri, günümüzde de en popüler mutfak olma özelliğini korumaktadır. Mutfak dolabı yaptıracaksınız fakat karar vermekte zorlanıyor sanız.! Acaba bir kaç seneye modası geçer mi? diye endişe ediyorsanız.! Country mutfak modelleri sizin için en doğru seçim olacaktır. Her daim trend olan ve her yılın modasına ayak uyduran, klasik ve modern çizgilerin bir arada kombine olduğu kantri mutfak dolaplarını yıllarca severek kullanacaksınız.

Kantri mutfak dolapları çeşitleri

Kantri mutfak dolaplarını iki çeşit malzemeden yaptırabilir siniz. Bunlardan biri MDF üzeri lake boyalı kapak, diğeri ise yine MDF üzeri membran kaplamalı kapak tır. Her ikisinde de hemen hemen aynı görüntüyü yakalayabilir siniz. Kantri mutfakta ilk tercih edeceğiniz malzeme lake dir. Lake mutfağınıza istediğiniz modelde şekil verebilir, istediğiniz renk tonlarında boyatabilir siniz. İster parlak isterseniz mat olarak boya tonlarını seçebilirsiniz. Lake mutfağın fiyatı bana fazla geldi, aynı görüntüde daha uygun bir malzemeden yapabilir miyiz?  derseniz.! O zaman size membran kapaklı kantri mutfak dolabını öneririz. Membran lake ye oranla daha az maliyetli bir üründür. Membranda da yine lakede olduğu gibi kapaklarınıza istediğiniz gibi desenler verebilirsiniz. Mat veya parlak olarak, renk seçeneklerinden tercih edebilir siniz.

Üretim aşaması ve teslimat

Kantri mutfak dolaplarında üretim aşaması ve teslimat,kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Lake mutfakta teslimat süresi normal şartlarda 30 gün ila 45 gün arasıdır. Dönemsel olarak iş yoğunluğuna göre bazen bu süre 60 güne çıkmaktadır. Membran mutfakta ise 15 gün ile 20 gün arasıdır. Bunda da yine iş yoğunluğuna göre zaman kısalabilir veya uzayabilmekte dir.