Country mutfak dolapları modelleri-Yeşil mat lake boyalı kantri mutfak dolabı

Country Mutfak Dolabı Modelleri: Tüm zamanların en göde mutfak dolabı modellerinden biri olan, country mutfak modelleri, günümüzde de en çok tercih edilen mutfak dolapları arasındadır. Mutfak dolabı yaptıracaksanız, fakat karar vermekte zorlanıyor sanız.! Acaba bir kaç yıl içinde modası geçer mi? demode olur mu? diye endişe ediyorsanız.! Country mutfak modelleri tamda sizin için ideal bir seçim olacaktır. Her zaman trend olan ve her yılın modasına ayak uyduran, klasik ve modern tarzların bir arada kombine olduğu country mutfak dolaplarını yıllar boyu severek kullanacaksınız. Ahşabın sıcaklık ve doğallığını mutfaklarınızda orman havasında dağ evi konseptiyle yaşamak istiyorsanız.! Kantri mutfaktan vaz geçmeyin. Bir birinden şık kantri mutfak modellerimizi inceleyebilir, istediğiniz modeli size özel tasarımlarla mutfağınıza yansıtarak yaptırabilirsiniz.

Country mutfak dolabı çeşitleri

Kantri mutfak dolapları iki çeşit malzemeden yapılmaktadır.. Bunlardan biri MDF üzeri lake boyalı kapak, diğeri ise yine MDF üzeri membran kaplamalı kapak tır. Her ikisinde de hemen hemen aynı görüntüyü elde edebilirsiniz. Kantri mutfakta ilk tercih edeceğiniz malzeme lake kapaktır. Lake kapaklı mutfağınıza istediğiniz şekilde oymalar yaptırıp farklı farklı  motiflerde desenler verebilir, istediğiniz renk tonlarında boyatabilir siniz. İster parlak isterseniz mat olarak boya tonlarını seçebilirsiniz. Lake mutfağın fiyatı benim bütçeme fazla geldi, aynı görüntüde fakat fiyatı daha ekonomik bir malzeme olsun derseniz.! O zaman size membran kapaklı country mutfak dolabı nı öneriyoruz. Membran kapak lake kapağa göre daha az maliyetli bir malzemedir. Membran kapakta da yine lakede olduğu gibi kapaklarınıza istediğiniz gibi desenler verebilirsiniz.Onlarca seçeneği olan renk kartelasından mat veya parlak olarak tercihte bulunabilirsiniz.

Country mutfakta teslimat süresi

Kantri mutfak dolaplarında üretim aşaması ve teslimat,yapılacak mutfak dolabı çeşidine göre değişmektedir. Lake mutfakta teslimat süresi normal şartlarda 30 gün ila 45 gün arasıdır. Dönemsel olarak iş yoğunluğuna göre bazen bu süre 2 aya çıkmaktadır. Membran mutfakta ise 15 gün ile 20 gün arasıdır. Bunda da yine teslim süresi iş yoğunluğuna göre kısalıp uzayabilmekte dir.