Country mutfak dolapları modelleri-Ahşap oymalı klasik kantri beyaz lake mutfak dolabı

Country Mutfak Dolabı Modelleri: Tüm zamanların en çok tercih edilen mutfak dolabı modellerinden olan, country mutfak modelleri, günümüzde de en gözde mutfak dolabı olma özelliğini korumaktadır. Mutfak dolabı yaptıracaksınız, fakat karar vermekte zorlanıyor sanız.! Acaba bir kaç yıl içinde modası geçer mi? demode olur mu? diye endişe ediyorsanız.! Country mutfak modelleri tam sizin için ideal bir seçim olacaktır. Her zaman trend olan ve her yılın modasına ayak uyduran, klasik ve modern tarzların bir arada kombine olduğu country mutfak dolaplarını yıllar boyu severek kullanacaksınız.

Country mutfak dolapları çeşitleri

Kantri mutfak dolapları iki çeşit malzemeden yapılmaktadır.. Bunlardan biri MDF üzeri lake boyalı kapak, diğeri ise yine MDF üzeri membran kaplamalı kapak tır. Her ikisinde de hemen hemen aynı görüntüyü elde edebilirsiniz. Kantri mutfakta ilk tercih edeceğiniz malzeme lake kapaktır. Lake kapaklı mutfağınıza istediğiniz şekilde oymalar yaptırıp farklı farklı  motiflerde desenler verebilir, istediğiniz renk tonlarında boyatabilir siniz. İster parlak isterseniz mat olarak boya tonlarını seçebilirsiniz. Lake mutfağın fiyatı benim bütçeme fazla geldi, aynı görüntüde fakat fiyatı daha ekonomik bir malzeme olsun derseniz.! O zaman size membran kapaklı country mutfak dolabı nı öneriyoruz. Membran kapak lake kapağa göre daha az maliyetli bir malzemedir. Membran kapakta da yine lakede olduğu gibi kapaklarınıza istediğiniz gibi desenler verebilirsiniz.Onlarca seçeneği olan renk kartelasından mat veya parlak olarak tercihte bulunabilirsiniz.

Üretim süresi ve teslimat

Kantri mutfak dolaplarında üretim aşaması ve teslimat,kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Lake mutfakta teslimat süresi normal şartlarda 30 gün ila 45 gün arasıdır. Dönemsel olarak iş yoğunluğuna göre bazen bu süre 2 aya çıkmaktadır. Membran mutfakta ise 15 gün ile 20 gün arasıdır. Bunda da yine iş yoğunluğuna göre termin süresi kısalabilir veya uzayabilmekte dir.