Country mutfak dolapları modelleri-Beyaz kantri ankastre mutfak dolabı

Country Mutfak Dolapları Modelleri: Tüm zamanların en çok tercih edilen mutfak dolabı modelleri olan country mutfak modelleri, günümüzde de en popüler mutfak olma özelliğini korumaktadır. Mutfak dolabı yaptıracaksınız fakat karar vermekte zorlanıyor sanız.! Acaba bir kaç seneye modası geçer mi? diye endişe ediyorsanız.! Country mutfak modelleri sizin için en doğru seçim olacaktır. Her daim trend olan ve her yılın modasına ayak uyduran, klasik ve modern çizgilerin bir arada kombine olduğu kantri mutfak dolaplarını yıllarca severek kullanacaksınız.

Country mutfak dolapları çeşitleri

Kantri mutfak dolaplarını iki çeşit malzemeden yaptırabilir siniz. Bunlardan biri MDF üzeri lake boyalı kapak, diğeri ise yine MDF üzeri membran kaplamalı kapak tır. Her ikisinde de hemen hemen aynı görüntüyü yakalayabilir siniz. Kantri mutfakta ilk tercih edeceğiniz malzeme lake dir. Lake mutfağınıza istediğiniz şekilde oymalar yaptırıp farklı farklı  motiflerde desenler verebilir, istediğiniz renk tonlarında boyatabilir siniz. İster parlak isterseniz mat olarak boya tonlarını seçebilirsiniz. Lake mutfağın fiyatı benim bütçeme fazla geldi, aynı görüntüde fiyatı daha ekonomik bir malzemeden yapabilir miyiz?  derseniz.! O zaman size membran kapaklı country mutfak dolabını öneriyoruz. Membran kapak lake kapağa oranla daha az maliyetli bir malzemedir. Membran kapakta da yine lakede olduğu gibi kapaklarınıza istediğiniz gibi desenler verebilirsiniz.Onlarca seçeneği olan renk kartelasından mat veya parlak olarak tercihte bulunabilirsiniz.

Üretim süresi ve teslimat

Kantri mutfak dolaplarında üretim aşaması ve teslimat,kullanılan malzemeye göre değişmektedir. Lake mutfakta teslimat süresi normal şartlarda 30 gün ila 45 gün arasıdır. Dönemsel olarak iş yoğunluğuna göre bazen bu süre 2 aya çıkmaktadır. Membran mutfakta ise 15 gün ile 20 gün arasıdır. Bunda da yine iş yoğunluğuna göre zaman kısalabilir veya uzayabilmekte dir.