Country Mutfak Dolapları Modelleri-L model, köşe davlumbaz uygulamalı kantri mutfak dolabı

L Mutfak Dolabı Modelleri,L model köşe davlumbaz uygulamalı kantri mutfak dolabı

Son yılların en gözde mutfak modelleri olan kantri tarzı mutfak dolabı modellerimizi,İstediğiniz malzeme seçeneği ile mutfağınıza en ideal tasarımlarla sizlere sunuyoruz.

Country Mutfak Modelleri

Country mutfak modelleri,iki çeşit malzemeden yapılmaktadır.En başlıca ve yaygın olanı mdf üzeri lake boyalı kantri tarzı mutfak dolaplarıdır.Bu modelde,ham mdf kapak modeline göre işlenerek,istenilen şekil verildikten sonra,müşteri isteğine göre mat veya parlak lake boya atılmaktadır.Genellikle kantri mutfak modellerinde mat lake boya kullanılmaktadır. Renk tonu istenilen şekilde ayarlanmaktadır.En çok tercih edilen renkler Arasında beyaz,krem,turkuaz mavi ve yeşil renkleri gelmektedir. Diğer ikinci malzeme seçeneği ise membran kapaklı kantri mutfak dolaplarıdır. Membran kapakta da tıpkı lake gibi kapak yüzeyine istenildiği gibi şekil ve desen verilmektedir.Görüntü olarak hemen hemen aynı görüntüyü yakalamak mümkündür.Bu malzemede yine membranın vakum makinasında mdf nin üzerine preslenerek kaplanmasıyla elde edilir.Kapak kenarları komple bir bütün olarak presslenir.Kenarlarda herhangi bik ek yoktur. Fiyat olarak lakeden daha ekonomiktir.

Dolap gövde seçenekleri

Kantri mutfaklarda dolap gövdeleride yine bir kaç çeşit malzemeden yapılmaktadır.Bunları şöyle sıralayabiliriz.Suntalam,Mdflam,Lake boyalı dolap gövdeleri,Dolap gövdelerini tamamen bütçenize göre seçebilirsiniz.bunlardan en uygun olanı suntalam gövdedir.Membran kapaklı dolaplarda kullanabilirsiniz.Bir diğeri MDFlamdır. Bu malzeme dolap gövdelerinde genellikle en yagın koulanılan malzemedir.Suya,neme ve rutubete karşı dayanıklı bir malzemedir.Bir çok renk seçeneği vardır.Mat veya parlak olarak tercih edilebilir.Kullanabileceğimiz diğer bir malzeme ise Mdf üstü lake boyalı dolap gövdeleridir. Bu seçenek, kapaklarda da lake tercih edenler için ideal bir secimdir.