Membran Mutfak Dolapları Modelleri-Mat krem renkli membran kapaklı mutfak dolabı

Mutfak Dolabı Modelleri-Mat krem renkli membran kapaklı mutfak dolabı.

Birbirinden şık onlarca membran mutfak dolabı modellerimizden beğendiğiniz her hangi bir membran mutfak modelini,İstediğiniz renkte ve modelde zevkinize göre yaptırabilirsiniz.

Membran kapak kullanışlı mıdır?

Membran mutfak dolabı,Adını kapakta kullanılan ham maddesi pvc olan membrandan alır.Pekii, Membran kapak nasıl yapılır,kullanışlı mıdır? Sorusunu birlikte inceleyelim.Bir yüzü melamin kaplı diğer yüzü ham mdf olan mdf plakalar,Mutfak dolabının kapak ölçülerine göre ebatlanarak CNC makinalarda istenildiği şekilde oymalar yapılarak dekoratif şekiller verilmektedir.Daha sonra yüzeyi ve kenarları komple tutkallanarak vakum press diye adlandırılan vakum makinasında, vakum teknolojisi ile kaplanmaktadır.Vakum teknolojisiyle kaplandığından dolayı kapak yüzeyindeki en ufak oymalara dahi nufuz etmektedir.Kapak yüzeyinde ve kanarlarında her hangi bir ek olmadan kaplanmaktadır.Bu özelliği sayesinde kapak yüzeyi ve kanarlardan her hangi bir su alma riski yoktur.Suya ve neme karşı çok kullanışlıdır. Renk seçenekleri oldukça boldur.Bu seçenekler içinde parlak ve mat olarak çeşitli desenlerde renkleri mevcuttur.

Membran kapak hangi dolaplarda kullanılır?

Membran kapak genellikle mutfak dolaplarında kullanılır.Bunun yanı sıra,Yatak odası dolaplarında,portmanto larda,Tv ünitelerinde ve banyo dolaplarında da kullanılır.Mutfak dolaplarında genellikle kantri tarzı mutfaklarda daha çok tercil edilmektedir. Bunun en önemli sebebi ise! Kantri mutfaklarda kullanılan lakeye göre fiyatının daha uygun olmasıdır. Lake mutfakta olması gereken şekil ve modeli membranda da yakalamanız mümkündür.

Yorum