2017 Mutfak Dolabı Modellerimiz

2017 Mutfak Dekorasyon Modelleri Neye Göre Belirlenir

Peki, 2017 Mutfak Dekorasyon Modelleri Neye Göre Belirlenir tek tek bakalım.

  • Kişisel zevk ve tercihe göre belirlenmelidir. Sevilen renklerle ve karaktere yakın olan tarzda dekore edilmiş bir mutfak da çalışmanın zevki tartışmasız bambaşka olacaktır. Retro, vintage, rustik ve country tarzlardan birine mutlaka kendimizi yakın hissederiz ve bu şekilde döşenmiş bir mekânda yaşamaktan, çalışmaktan ayrı bir mutlu oluruz.
  • Evin ve mutfağa ayrılmış alanın metre karesine göre, orantılı bir şekilde dekore edilmelidir. Küçük bir mutfaksa verimi arttırmaya yönelik, büyük bir mutfaksa da mekânı boğmadan, ortadaki fazlalıkları kaldırmaya yönelik bir strateji ve planlama ile dekore edilmelidir.
  • Trend modeller ve son moda akımlar da takip edilebilir.

En Çok Tercih Edilen Mutfaklar Amerikan Mutfak Modelleri

Bu sene En Çok Tercih Edilen Mutfaklar Amerikan Mutfak Modelleri oldu. 2017 Mutfak dekorasyon modelleri içinde en çok tercih edilen mutfak modeli Amerikan mutfaklardır. Son yıllarda yapılan inşaatlar da, değişik modellerde de olsa, ortak bir Amerikan Mutfak kullanımı bulunmaktadır. Son yıllardaki en büyük akımlardan birisi de mutfaklarda çok amaçlı, modüler dolap, masa, sandalye kullanımıdır. Aydınlatma da eski lamba ve avizelerin yerini, mutfak dolaplarının arasından geçen LED ışıklar ya da üstünde duran spot ışıklar almıştır. Eskiden kullanılan kumaş perdeler ise çekmecelere kaldırılarak, yerlerini stor ya da zebra perdeye bırakmışlardır.

Mutfak Modellerimizi Inceleyin.