kapat× Destek 0216 575 32 15
Buna bağlı ray dolaplı yatak odası tasarımları her geçen gün çeşitlilik gösteriyor.

Giysi dolapları her dönemde ve her evde kullanıldı. Eski tip yüklüklerden modern tarz giysi dolaplarına kadar pek çok değişikliğe uğradılar. Genel anlamda kıyafetlerin düzenli bir şekilde saklanmasını sağlayan bu eşyalar zamanla evlerin dekorasyonunda da büyük rol oynadı. Teknolojik yeniliklerin bu eşyalara da dokunması aslında güzel ürünlerden bir tanesi olan ray dolapları getirdi. Buna bağlı ray dolaplı yatak odası tasarımları her geçen gün çeşitlilik gösteriyor. Ancak tasarımı etkileyen en önemli faktörlerden biri kuşkusuz oda büyüklüğü olmakta.

Bronz Aynalar Revaçta

Yatak odası tasarımları söz konusu olduğunda kullanılacak renkler de büyük önem taşır. Tasarımcıların renk konusunda esnek tuttuğu aynalar bu yıl yeni bir değişiklik ile ortaya çıkıyor. Bronz ayna seçenekleri koyu renk severlere özel hazırlanıyor. Biraz parlak olsalar da ahşap ve el yapımı yatak odası tasarımlarında oldukça şık bir görüntü oluşturuyor. Bronz aynalar revaçta olsa da bu konuda endişeli davranmamak mümkün değil. Ancak renk konusunda cesur olanlar için harika bir tercih.

L Tipi Ray Dolaplar

Genellikle geniş yatak odaları ve giyinme odaları için tasarlanan L tipi ray dolaplar tasarım anlamında en başarılı yere geldi. pelüş bir halı ve şişme koltuklarla tasarlanabilecek yatak odalarına özel en trend tasarım şuana kadar L tipi ray dolaplar. Bu dolapların en büyük avantajı ise evdeki tüm ıvır zıvırı da saklayabiliyor olması.

Yorum