kapat× Destek 0216 575 32 15
2019 Model akrilik ve membran kapaklı ankastre mutfak dolapları modelleri

2019 Mutfak Dolapları Modelleri

2019 Yılının en çok tercih edilen mutfak modelleri, Akrilik kapaklı beyaz ankastre mutfak dolabı ve kantri tarzı membran kapaklı mutfak dolapları ile lake boyalı mat beyaz mutfak dolapları olmuştur. Devamında akrilik kapaklı beyaz ile bambu,krem ile kaşmir ve cappuçino renkleri çok rağbet görmektedir. 2019 Yılında da Country tarzı mutfak dolapları çok rağbet göreceğe benziyor. Kantri mutfaklar, Özellikle beyaz kapaklar ile ahşap tezgahlarla kullanılınca çok harika bir görünüme sahip oluyor. Country mutfak dolapları genellikle yeni evli genç kızların gözdesi haline gelmiştir. Genellikle genç kızlar tarafından daha çok tercih edilmektedir. Burada 2019 yılının en çok tercih edilen mutfak modellerinden bir kaç modeli inceleyebilirsiniz.

Lake mutfak dolapları modelleri 2019

2019 Yılının en çok tercih edilen lake mutfak modellerinden sizler için seçtiğimiz bazı modelleri burada görebilirsiniz. Diğer tüm modellerimizi ürünler sayfamızdan inceleyebilirsiniz.

 

Acrylic Mutfak Dolapları Modelleri 2019

2019 da en çok tercih edilen bir diğer mutfak modelide akrilik kapaklı ankastre mutfak modelleridir. Modern mutfak deyince ilk akla gelen mutfak türü akrilik mutfaktır. akrilik kapaklar çizilmelere dayanıklı ve temizliği kolay bir üründür. Genellikle düz renkleri mevcuttur, başlıca renkleri şunlardır. Beyaz,siyah,kırmızı,yeşil,turuncu,antrasit,kapuçino,krem,kaşmir,gri,koyu gri, metalik gri,metalik bej,bordo,kahve rengi,mürdüm,

Aşağıda 2019 model akrilik kapaklı mutfak modellerinden bir kaçını inceleyebilirsiniz. Diğer tüm modellerimize anasayfamızdan ulaşabilirsiniz.

 

Mutfak Modellerimizi İnceleyiniz.